Cook Islands

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Cook Islands parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Kuko salose

Kuko salos yra Ramiojo vandenyno pietinė valstybė, politiškai susijusi su Naująja Zelandija. 15 jos salų yra išsidėsčiusios didelėje teritorijoje. Didžiausioje Rarotongoje yra skurdūs kalnai ir sostinė Avarua. Į šiaurę Aitutaki saloje yra didelės lagūnos, apsuptos koralų rifų ir mažų smėlėtų salelių. Šalis garsėja daugybe nardymo ir paviršinio nardymo vietų.

Jei ieškote naujo parduodamo nekilnojamojo turto Kuko salose, turite žinoti, kad pietų salyne yra dar 6, o šiaurėje - dar 6 salos. Kai kuriuos galima pasiekti vidaus skrydžiais, kitus - tik laivu. Jie tikrai nėra įveikti turizmo linijų, mažų, unikalių ir nesenstančių brangakmenių, išsibarsčiusių per 2 milijonus kvadratinių kilometrų vandenyno.

Jei jus domina pirkti parduodamą turtą Kuko salose, Mauke yra sodo sala, o gyventojai labai didžiuojasi tvarkomais savo namų sodais. Stebėtinai graži sala, visur auga laukinės gėlės.

Mitiaro yra viena gražiausių ir lankomiausių Ramiojo vandenyno salų, turinti savitą istoriją ir kultūrą, taip pat gražius požeminius kalkakmenio baseinus ir ramius urvus. Mėgaukitės kaimo namais ir daugeliu kitų savybių, parduodamų Kuko salose, kur gyvenate su vietine šeima po tradiciniu šiaudiniu stogu.

Mangaia yra antra pagal dydį iš Kuko salų ir su 18 milijonų metų taip pat seniausia. Tai koralų sala, per tūkstančius metų atsiradusi iš vandenyno ir slepianti milžiniškus urvus.

Manuae yra apie 100 km į pietryčius nuo Aitutaki, o jo nuostabias marias galima pamatyti skrydžio iš Aitutaki į Atiu metu. Tai labai negyvenamas gamtos rezervatas, skirtas visiems jūros paukščiams ir vėžliams. Viena iš geriausių vietų, kur ieškoma nekilnojamojo turto Kuko salose

Takutea yra vos už kelių mylių nuo šiaurės rytų Atiu pakrantės. Šią laukinės gamtos rezervatą administruoja Patikos fondas.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 6747

Parduoda Namas, Cook Islands, Rarotonga, Rarotonga, Rarotonga

141,594.93EUR
Parduoda
Namas

1 m²
Pabusk iš savo gražių ir tradicinius gyventi. Imtis gaivus ryto plaukti. Gulėti po pietų ir įsiurbti saulė! Tada šaliai visą naktį! Dangaus gyvenimo b...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB